Strona główna Declare  Aktualności  Nowe produkty w ofercie Declaré
Aktualności
01.06.2017
Nowe produkty w ofercie Declaré

Od 1 czerwca w ofercie Declaré pojawiły się trzy nowe produkty.

 

NOWOŚĆ! WODA MICELARNA
linia Soft Cleansing
PERFEKCYJNE OCZYSZCZANIE JEDNYM PRODUKTEM.
Gruntownie usuwa makijaż twarzy i oczu, zanieczyszczenia i sebum, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Nawilża już podczas procesu oczyszczania. Substancje aktywne uspakajają i bilansują skórę, zabezpieczając ją przed podrażnieniem. Efekt – perfekcyjnie oczyszczona i wygładzona skóra, gotowa na dalsze zabiegi pielęgnacyjne.

Pojemność 200 ml

Cena: 91,30 zł

 

 

NOWOŚĆ! KOMPLEKSOWE SERUM OCHRONNE
lina Stress Balance
NOWA, GLOBALNA OBRONA MIEJSKA!
Serum ochronne przeciwko starzeniu skóry wywołanym działaniem światła, promieniowania i zanieczyszczeniami środowiska. Niweluje skutki nowoczesnego stylu życia, w którym skóra narażona jest na stałe działanie promieniowania urządzeń elektronicznych, promieni podczerwonych, smogu, zanieczyszczeń powietrza i wody. Serum blokuje powstawanie reaktywnych form tlenu (ROS), wspiera system immunologiczny skóry, stanowi filtr dla działania światła niebieskiego. Wygładza skórę, niweluje przebarwienia, nawilża, spłyca linie i zmarszczki wywołane przesuszeniem, podrażnieniami, szkodliwymi substancjami obecnymi w pomieszczeniach i w powietrzu.

Pojemność 40 ml

Cena: 240,80 zł

 

 

NOWOŚĆ! KREM LIFTINGUJĄCY NA DEKOLT
linia Age Control
SEKRETEM MŁODZIEŃCZEGO WYGLĄDU JEST DEKOLT!
Wyjątkowo skuteczna pielęgnacja z ekstraktem skrobiowym, pozyskiwanym z bulwy manioku. Odżywia skórę, wygładza, rozświetla. Znikają zmiany pigmentacyjne, skóra wygląda zdrowo, świeżo, jest niemal młodzieńczo zaróżowiona i błyszcząca. Drobne linie i zmarszczki znikają szybko i na długo. Kombinacja substancji nawilżających i odżywczych  nadaje skórze niewiarygodnej miękkości i gładkości, by wyglądać pięknie i młodo.

Pojemność 50 ml

Cena: 176 zł